O mně

Jmenuji se Kirsten a jsem jogínka a masérka z Frýdku-Místku. Jsem moc ráda, že jste zavítali na tyto stránky a mohu Vám nabídnout mé masérské služby. Jsem přesvědčená o tom, že pokud člověk dělá svou "práci" srdcem, je to ta nejlepší cesta, která se postupně stává posláním. 

Proto jsem velmi vděčná za to, že již 5 rokem funguji jako profesionální lektorka jógy (https://www.jogaskirsten.cz/) a později i jako masérka. Stejně jako u jógy si uvědomuji, že i masáže jsou učením na celý život, a rozhodně by tato cesta neměla končit základním masérským certifikátem. Lidské tělo a jeho nekonečné poznávání je mi velmi blízké, proto s chutí přijímám všechny nové informace, a pravidelně se vzdělávám v józe i masážích. 

Čeká Vás odborně provedená masáž, s individuálním přístupem obohacena o intuitivní prvky, protože každé tělo je jiné, a to co může fungovat u jednoho nemusí nutně fungovat u druhého. Mým přáním je, aby jste se na mé masáží cítili příjemně, odpočinuli si, vypnuli mysl, a aby Vaše tělo, které Vám každý den slouží poznalo blahodárné účinky, které masáže nabízí.